вівторок, 14 вересня 2021 р.

Хуйло пошло на самоизоляцию

Путин идет на самоизоляцию. В его окружении обнаружили случаи инфицирования COVID-19.
Удивительно, неужели этому мощному старику не помогла супер-пупер вакцина Спутник V?

 3

Немає коментарів:

Дописати коментар

Мародер Єрмак має сидіти за ґратами

  На початку вторгнення рф Зеленський призначив Єрмака начальником гуманітарно-соціального штабу. З того часу Західні фонди надіслали в Укра...