
Отримав класний релакс в Київському зоопарку 😌. Місцями драйв))
Сподобалась нова вхідна група, стильно. Загалом, багато роботи проведено, але ще працювати і працювати.





Передусім, чекаю на розрекламовані нові вольєри для білого ведмедя та жирафів з зебрами.
Вольєру з родиною сіамангів🐒 – респект!


Немає коментарів:
Дописати коментар